O nás

  • MINIT má novou prodejnu v Českých Budějovicích

   Otevřeli jsme zbrusu novou prodejnu v Mercury centru v Českých Budějovicích. Kompletně nový styl, příjemné prostředí a stále stejně chutné a kvalitní produkty.

   Těšíme se na vaši návštěvu!
   Fornetti Minit nova prodejna

  Naše historie

  Máte „minitku“? Příběh, který stojí za každým kouskem našeho pečiva, totiž stojí za přečtení. Už v roce 2000 jste si mohli vychutnat první kousky křupavého a lahodného pečiva. Ušli jsme od té doby dlouhou cestu, začínali jsme se základními produkty v pár prodejnách. Jenže jsme si uvědomili, že český jazýček není úplně jednoduché uspokojit a začali jsme vyvíjet chutě ušité na míru vašim chuťovým pohárkům.

  Statisíce z vás už nenazývají fornettkami jen naše produkty, ale v podstatě jakékoliv malé pečivo. A protože nám z vypůjčené značky Fornetti zbylo díky naší kreativitě, příchutím a hlavně produktům pouze logo a název, rozhodli jsme se pro změnu. MINIT – mini výrobky, jejichž pořízení netrvá déle než minutu! To jsme my!

  Filozofie

  Nabízíme už více jak 50 druhů produktů rozličných chutí, velikostí a tvarů. Ačkoliv jsou různé, řídíme se při výrobě každého z nich stejnou filozofií.

  • Čerstvost
   Čerstvost
  • Stálá kvalita
   Stálá kvalita
  • Přiměřená cena
   Přiměřená cena

  Chcete mít vlastní prodejnu?

  Otevřít si vlastní prodejnu s MINIT je velmi jednoduché.

  Hledáme ambiciózní lidi, kteří se postarají o růst nejoblíbenější pekárenské franšízy na našem trhu. Stačí mít pouze podnikatelského ducha, pár nápadů, a my vám pomůžeme se vším ostatním.

  Chci se dozvědět víc