O nás

 • Říjnová Rollo akce

  Říjnová Rollo akce

  Připravili jsme pro skvělou akci. Tři maková a dvě skořicová Rolla pořídíte v průběhu října za dvacetikorunu! Novinku v našem portfoliu výrobků tak můžete ochutnat za výhodnou cenu.

  Akce probíhá na vybraných pobočkách
 • MINIT má novou prodejnu v Českých Budějovicích

  Otevřeli jsme zbrusu novou prodejnu v Mercury centru v Českých Budějovicích. Kompletně nový styl, příjemné prostředí a stále stejně chutné a kvalitní produkty.

  Těšíme se na vaši návštěvu!
  Fornetti Minit nova prodejna
 • Vychutnejte si novinku – makové Rollo

  Fornetti Minit Croissant Poppy Seed

  Mák patří k naší zemi stejně jako špagety k Itálii. Vaše velká poptávka po makových produktech nám vnukla skvělý nápad. Stávajícímu skořicovému Rollu tak přibyl makový bratr!

  Vychutnat si ho můžete již teď na všech prodejnách.

Naše historie

Máte „minitku“? Příběh, který stojí za každým kouskem našeho pečiva, totiž stojí za přečtení. Už v roce 2000 jste si mohli vychutnat první kousky křupavého a lahodného pečiva. Ušli jsme od té doby dlouhou cestu, začínali jsme se základními produkty v pár prodejnách. Jenže jsme si uvědomili, že český jazýček není úplně jednoduché uspokojit a začali jsme vyvíjet chutě ušité na míru vašim chuťovým pohárkům.

Statisíce z vás už nenazývají fornettkami jen naše produkty, ale v podstatě jakékoliv malé pečivo. A protože nám z vypůjčené značky Fornetti zbylo díky naší kreativitě, příchutím a hlavně produktům pouze logo a název, rozhodli jsme se pro změnu. MINIT – mini výrobky, jejichž pořízení netrvá déle než minutu! To jsme my!

Filozofie

Nabízíme už více jak 50 druhů produktů rozličných chutí, velikostí a tvarů. Ačkoliv jsou různé, řídíme se při výrobě každého z nich stejnou filozofií.

 • Čerstvost
  Čerstvost
 • Stálá kvalita
  Stálá kvalita
 • Přiměřená cena
  Přiměřená cena

Chcete mít vlastní prodejnu?

Otevřít si vlastní prodejnu s MINIT je velmi jednoduché.

Hledáme ambiciózní lidi, kteří se postarají o růst nejoblíbenější pekárenské franšízy na našem trhu. Stačí mít pouze podnikatelského ducha, pár nápadů, a my vám pomůžeme se vším ostatním.

Chci se dozvědět víc