arrow
Minit
Nové prodejny MINIT přibývají jako houby po dešti!

minitczpredajna.jpg

Letos na začátku června jsme otevřeli novou prodejnu v Praze, ve vestibulu Smíchovského nádraží. Prodejna už se pěkně zaběhla, takže se můžete těšit na lahodný sortiment MINIT v celé jeho šíři.

Otevřeno je každý den od 6:00-18:00.

Těšit se můžete na křupavé MINITky,  XL výrobky, několik druhů pizzy, muffiny a mnoho dalšího. Navíc si u nás můžete dát kvalitní kávu z karamelizovaných kávových zrnek již od 25 Kč. Rádi vám ale nabídneme i opravdové kávové speciality jako cappucino, nebo latté s poctivou dávkou kávy. Přijďte si k nám udělat krásný den.

170
prodejních míst

50
různých druhů

22
let na trhu

 

Naše historie

Máte „minitku“? Příběh, který stojí za každým kouskem našeho pečiva, totiž stojí za přečtení. Už v roce 2000 jste si mohli vychutnat první kousky křupavého a lahodného pečiva. Ušli jsme od té doby dlouhou cestu, začínali jsme se základními produkty v pár prodejnách. Jenže jsme si uvědomili, že český jazýček není úplně jednoduché uspokojit a začali jsme vyvíjet chutě ušité na míru vašim chuťovým pohárkům.

Statisíce z vás už nenazývají fornettkami jen naše produkty, ale v podstatě jakékoliv malé pečivo. A protože nám z vypůjčené značky Fornetti zbylo díky naší kreativitě, příchutím a hlavně produktům pouze logo a název, rozhodli jsme se pro změnu. MINIT – mini výrobky, jejichž pořízení netrvá déle než minutu! To jsme my!

Filozofie

Nabízíme už více jak 50 druhů produktů rozličných chutí, velikostí a tvarů. Ačkoliv jsou různé, řídíme se při výrobě každého z nich stejnou filozofií.

ČERSTVOST
icon-freshness.png
STÁLÁ KVALITA
icon-consistent-quality.png
PŘIMĚŘENÁ CENA
icon-reasonable-price.png

 

Chcete mít vlastní prodejnu?

Otevřít si vlastní prodejnu s MINIT je velmi jednoduché.

Hledáme ambiciózní lidi, kteří se postarají o růst nejoblíbenější pekárenské franšízy na našem trhu. Stačí mít pouze podnikatelského ducha, pár nápadů, a my vám pomůžeme se vším ostatním.

 

Chci se dozvědět víc